Książki

Książki Zbiór książek cyfrowych, które możesz pobierać od razu ze strony lub przeczytać w przeglądarce internetowej. Wszelkie udostępniane ebooki są chronione prawem autorskim i można je dalej rozpowszechniać przy zachowaniu ich pierwotnej postaci. Przeczytane ebooki można komentować i oceniać bez konieczności rejestrowania się na stronie. Głównym dostawcą książek elektronicznych jest wydawnictwo ZłoteMyśli. Poza książkami tego wydawnictwa znajdziesz tu nieopublikowane nigdzie wcześniej publikacje elektroniczne prywatnych autorów.

Szczegóły strony www.twojebook.net:

Podlinkuj stronę www.twojebook.net:

Książki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 173 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 236

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poradniki, publikacje elektroniczne, ebooki, książki, kursy, artykuły »

  Serwis oferujący szeroki wybór wartościowych poradników elektronicznych (ebooków) na takie tematy jak: rozwój osobisty, sukces, motywacja, psychologia, samodoskonalenie, zarządzanie czasem, niezależność finansowa, ebiznes i wiele innych. Ponadto znajdziesz tutaj wartościowe artykuły, kursy internetowe, książki. Specjalnie dla chcących zarabiać istnieje podstrona ze spisem programów partnerskich. Serdecznie zapraszam do odwiedzania SukcesBiznes.pl

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Temida i Klio - Historia Prawa »

  Temida i Klio – Historia Prawa. Opisywana strona WWW jest dedykowana dziejom prawa w wielopłaszczyznowym rozumieniu tego pojęcia, obejmującym dzieje ustroju państwowego, samorządu, organizacji wymiaru sprawiedliwości, dzieje prawa sądowego (karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego i gospodarczego, pracy oraz postępowania sądowego), dzieje prawa międzynarodowego, dyplomacji i stosunków międzynarodowych oraz dzieje nauki o prawie to jest prawoznawstwa, a także dzieje doktryn politycznych i prawnych. Koncepcją twórców jest, żeby sprawowała ona funkcję naukowej bazy danych – swoistej książnicy historyczno-prawnej. Główną koncepcją twórców jest zoptymalizowanie wyszukiwania ksiąg oraz esejów traktujących o wybranych problemach objętych wyszczególnioną wyżej tematyką. W tym celu w wortalu opublikowano bibliografię historyczno-prawną mającą w swoim składzie tysiące tytułów ksiąg i artykułów naukowych oraz wyszukiwarkę umożliwiającą jej systematyzowanie. W przypadku wielu z pokazanych utworów zarejestrowano jeszcze tyczące ich recenzje pomieszczone w polskich i zagranicznych żurnalach naukowych. Możliwości kwerendy rozszerza wykonany w wortalu dział Linki zawierający odnośniki tematyczne do szerokiego wachlarza polskich i zagranicznych stron o tematyce prawniczej, prawnej i historycznej. Witryna mieści w sobie także dział Księgozbiór, w którym nagromadzono kolekcję publikacji elektronicznych. Pomieszczono tu w głównej mierze dzieła starsze, do których dostęp jest niedogodny i które nie są już chronione majątkowymi prawami autorskimi, albo nigdy takowymi prawami chronione nie były. Serwis ma ułatwić przede wszystkim słuchaczom historii i prawa w poszukiwaniu oraz docieraniu do piśmiennictwa niezbędnego do pisania prac seminaryjnych, licencjackich i magisterskich.

  Data dodania: 09 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i konferencje »

  Firma Miłe Szkolenia powstała w 2008 roku. Zajmujemy się organizacją szkoleń, konferencji, spotkań firmowych i integracyjnych dla korporacji, instytucji i organizacji różnego stylu. Nasza strategia to planowanie imprez w sposób zapewniający realizację związanych z ich organizacją korporacyjnych zamiarów, w formule doskonale dopasowanej do potrzeb i zadysponowanego poprzez Klienta budżetu. Rozumiemy, że sukces prezentacji korporacji na targach lub konferencji, udana impreza integracyjna czy skuteczne szkolenie są zbyt poważnym i wiążącym się z w wielu sytuacjach niebagatelnymi kosztami wyzwaniem, ażeby wchodziło w rachubę narażanie całego przedsięwzięcia na kłopotliwe niespodzianki w związku z błędami w organizacji czy niesolidnością podwykonawców. Nasza rada: Nie trać czasu i pieniędzy na żmudne poszukiwania rozwiązań, które my już rozpracowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach! Nie daj się zaskoczyć nieprzyjemnym wpadkom, które mogą zmarnować całą zabawę. Wyeliminowaliśmy je dawno temu! Zaufaj nam. Miłe Szkolenia to najlepszy wybór.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa »

  Księgarnia internetowa promująca spory zbiór publikacji wielotematycznych. Oferujemy najlepsze poradniki, pisane przez specjalistów, poruszające najpopularniejsze problemy współczesnego społeczeństwa. Zaawansowane mechanizmy wyszukiwawcze sprawiają, że poruszanie się po naszej stronie jest łatwe i intuicyjne, dzięki czemu bez problemu znajdziesz interesujące Cię książki.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac licencjackich »

  Nie każdy z nas ma wrodzone umiejętności, by móc samodzielnie stworzyć poprawną gramatycznie oraz łatwą w zrozumieniu pracę. Nie zawsze wystarczy wyłącznie posiadanie wiedzy o charakterze merytorycznym do stworzenia poprawnego działa literackiego, jeżeli nie jest ubrane w odpowiednie słowa. Pisanie prac na zlecenie stanowi najlepsze najodpowiedniejsze rozwiązanie dla wielu, osób, które mają poważny kłopot ze zrozumiałym i gramatycznym pisaniem. Tego rodzaju zleceń podejmują się najczęściej osoby, dla których pisanie tekstów literackich o określonej tematyce nie stanowi problemu.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyniucham - ekorepetycje i porady online »

  Jak sprawić, aby nasze dziecko chętnie i efektywnie korzystało z najnowszych metod na podciągnięcie się w szkole? Najlepiej zafundować mu ekorepetycje, czyli prywatne lekcje, które w interesującej i atrakcyjnej formie pozwalają na rozszerzenie własnej wiedzy jak również ulepszenie wyników osiąganych w gimnazjum. Korzystają one z strategii, które najczęściej przemawiają do przedstawicieli najmłodszego pokolenia, czyli internetu oraz środków komunikacji elektronicznej. Ekorepetycje są dokładnie dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia, a ich plan można zmieniać w zależności od poczynionych w trakcie korepetycji postępów. Następnym ich atutem jest fakt, że wiele materiałów stworzonych jest w takiej szacie graficznej, aby przypominały tak lubiane przez dzieci i młodzież gry komputerowe. Przez co ekorepetycje pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym, a rodzice będą mogli wreszcie odetchnąć z ulgą.
  Wyniucham - korepetycje bez wychodzenia z domu - teraz na wyciągnięcie ręki!

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Wiele portali oferuje gotowe prezentacje maturalne. Nie daj się zwieść pozorom! Zachowaj czujność, bo być może ktoś gdzieś kiedyś przedstawiał już analogiczny temat! Pisanie prac maturalnych proponuje wiele firm. Warto jednak wyselekcjonować firmę najważniejszą, pewną i wyróżnianą przez uczniów z innych szkół, by mieć pełne przekonanie, że twoja praca maturalna z języka polskiego, nie okaże się plagiatem! Pojedyncze podejście do kontrahenta, podołanie jego oczekiwaniom oraz dyskrecja, to cechy, na które warto zwrócić uwagę przy przekazywaniu komukolwiek tematu. Pamiętaj, że prace maturalne to nie lada wyzwanie, któremu nie każdy jest w stanie sprostać! Na naszej stronie znajdziesz gotowe prace maturalne
  Motyw zbrodni
  Prezentacje maturalne

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Boska komedia »

  Wielu uczniów poszukuje w sieci internetowej słów kluczowych: boska komedia streszczenie i boska komedia bohaterowie. Od dziś nie musisz już spędzać wielu godzin na wyszukiwaniu wiadomości. Przedstawiana strona zbierze Cię na spotkanie z lekturą Boska Komedia. Dzięki nam żaden lektura nie będzie trudna. Zarówno jeśli szukasz danych do szybkiej powtórki, jak i gdy nie zdążyłeś poznać tej książki, odkryjesz tutaj skondensowaną wiedzę na temat tego dzieła. Dzięki naszej witrynie dostrzeżesz jak wciągającą lekturą jest Boska komedia. Sprawdź i pokochaj świat literatury. Gorąco zapraszamy do odwiedzania naszej witryny www!

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  Jeśli chcesz zakupić e-booki czy również audiobooki, bez dwóch zdań powinieneś wejść do prowadzonego przez nas sklepu internetowego. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej Polaków pragnie czytać książki w bardziej nowoczesny sposób. Dlatego właśnie założyliśmy ten sklep. Przecież aktualnie nie trzeba książek nawet czytać - można jak najbardziej je słuchać. Naturalnie wszystkie e-booki albo e-czasopisma są doskonałe pod względem jakościowym. Nie należy bać się o to, iż będzie jakiś problem z tym, aby mieć możliwość czytania bądź odsłuchania książki/czasopisma. A do tego gwarantujemy niezbyt wygórowane ceny książek. A więc bardzo serdecznie zapraszamy zainteresowanych książkami w bardziej nowoczesnej formie do odwiedzenia sklepu. Z pewnością warto!

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program pity 2012 »

  Gdy poszukujesz np. pit 2012 program zapraszamy na przedstawioną stronę www gdzie znajdziesz program do wypełnienia druku pit. Dzięki naszemu programowi wypełnisz pit bezproblemowo i bardzo szybko, nie będziesz musiał się także martwić, iż popełniłeś jakichś błędów. Kreator zaprezentowanego programu przeprowadzi Cię przez wypełnienie dokumentu krok po kroku.Zapraszamy do skorzystania zprzedstawionego programu do rozliczenia PIT.Zbliża się termin kiedy będziemy musieli rozliczyć roczny podatek. Jakże to zrobić?, najłatwiej będzie pobrać program: pity 2012 dobreprogramy dzięki któremu wypełnimy nasz pit bez zbędnego problemu. Niezmiernie serdecznie zapraszamy na omawianą stronę internetową gdzie właśnie tenże program można pobrać. Program jest całkowicie darmowy, a więc rozliczysz swój dokument rozliczeniowy bez zbędnego problemu.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »